Witaj! Skoro tu trafiłeś, pewnie zastanawiasz się o co cały ten raban? Już wyjaśniamy!

 

Zacznijmy od tego, że nie jesteśmy kolejnym sklepem wysyłkowym  z chipsami z buraka, bądź paluszkami z jarmużu jakich pełno w sieci. Nie jesteśmy też zwykłą usługą zakupów spożywczych, które kojarzą się z ciężarówkami z logiem supermarketów i zapasami na cały miesiąc. CarryBear to coś poza sztywnymi ramami! Spontanicznie, bez planowania – jesteśmy tu i teraz.

 

CarryBear przybył do miasta, a wraz z nim masa udogodnień i radości, których od zawsze potrzebowałeś. To właśnie on dostarczy Ci Twoje ulubione smakołyki i napoje. Zarówno te znane z reklam, jak i nowości, których z pewnością zechciałbyś spróbować.
Cały przebieg procesu, od wyboru produktów, poprzez złożenie zamówienia po szybką dostawę pod same drzwi - jest uproszczony i przyspieszony tak, że poczujesz się jak dziecko w sklepie ze słodyczami.
Bądź pewny, że w naszej ofercie znajdziesz coś, co na pewno zainteresuje Ciebie i Twoich przyjaciół.

 

Podczas, gdy w natłoku codzienności, marnujesz swój cenny czas w kolejkach i w drodze do sklepu zamiast oddać się błogiemu odpoczynkowi, Miś uważa, że mógłbyś ten czas spędzić znacznie przyjemniej. Skończyć sezon ulubionego serialu? Spędzić wieczór z drugą połówką? Rozkręcić domówkę? A może po prostu przeleżeć cały weekend w ciepłym łóżku?
Nieważne co wybierzesz – on i tak dostarczy Twoje zamówienie.

 

To takie proste! Wybierz i zamów swoje ulubione snaksy!